Drukuj

NR 2/2018, s. 6

Zaproszenia

 

Tegoroczne (dwudzieste pierwsze) Letnie Warsztaty Wokalne, organizowane przez Ekumeniczny Chór Kameralny Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Warszawie, odbędzie się od 28 lipca do 5 sierpnia na terenie Parafii Ewangelicko-Metodystycznej w Ełku.

*

Parafia w Zelowie organizuje kolonie dla dzieci z Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Rzeczpospolitej Polskiej. Odbędą się one w Zelowie od 13 do 22 lipca.

*

Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie w 2018 r. odbędzie się od 15 do 21 lipca pod hasłem „Pragniesz?”. Tydzień inauguruje całodzienne „Święto Kościoła w środku Polski”.

* * * * *

Konfirmacja w Bełchatowie

 

Konfirmacja w Belchatowie (fot. Mariusz Goslawski)

27 maja 2018 r. w kościele ewangelicko-reformowanym w Bełchatowie odbyła się konfirmacja pięciorga młodych osób. Nabożeństwo poprowadzili i przysięgę od konfirmantów przyjęli ks. bp Marek Izdebski i ks. Krzysztof Góral (fot. Mariusz Gosławski).

* * * * *

O Madagaskarze w Żychlinie

 

Prezentacja o Madagaskarze (fot. M. Jurgielewicz)

Nabożeństwo w Święto Zesłania Ducha Świętego w oprawie muzycznej zespołu Cithara Sanctorum z pastorem Andrzejem Polaszkiem ze Ewangelicznego Zboru Reformowanego w Poznaniu. Po nabożeństwie odbyła się prezentacja na temat Madagaskaru Elżbiety i Wojciecha Baranów (na zdjęciu) z Warszawy (fot. M. Jurgielewicz).