Pismo religijno-społeczne poświęcone polskiemu
      ewangelicyzmowi i ekumenii

Szanowni Czytelnicy!

Na jednota.pl można znaleźć prawie wszystkie teksty z JEDNOTY od jej pierwszego numeru w 1926 r. aż do dzisiaj. Nasze archiwum internetowe dzieli się na dwie części:

 

1. Numery z lat 1926–1989

Prawie wszystkie numery JEDNOTY z tych lat zostały udostępnione za darmo w plikach PDF. Aby je przeglądać, wystarczy wybrać w zakładce „Archiwum” odpowiedni okres, a następnie konkretny numer. Z przyczyn technicznych brakuje jeszcze niektórych numerów z lat 1926–1976, ale w najbliższym czasie również ta luka zostanie wypełniona.

2. Numery po 1989 r.

Teksty z numerów JEDNOTY po 1989 r., a także wybrane artykuły z lat wcześniejszych, zostały umieszczone bezpośrednio na stronie jednota.pl. Poszczególne numery z lat 1989–2001 oraz od 2010 r. do dzisiaj są skatalogowane w spisy treści. Sukcesywnie będziemy też dodawać kolejne spisy treści z minionych lat. Chcemy w ten sposób ułatwić Państwu wyszukiwanie artykułów w naszym serwisie internetowym.

Wszystkie teksty z tego okresu – również te jeszcze nieskatalogowane w spisy treści – można wyszukać w następujący sposób:

  • korzystając z wyszukiwarki znajdującej się w górnym prawym rogu naszego serwisu internetowego,
  • poprzez rubryki w górnym menu.

Cześć tekstów z tego okresu jest dostępna w całości tylko dla zalogowanych użytkowników (zob. jak uzyskać pełny dostęp do zasobów serwisu jednota.pl).

 

Życzymy dobrej lektury!

Redakcja